Zespół

Home / O nas / Zespół

lek. wet. Barbara Hanusz

Specjalista chirurgii weterynaryjnej
Specjalista radiologii weterynaryjnej

Specjalista chirurgii weterynaryjnej oraz radiologii. Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej na Akademii Rolniczej we Wrocławiu.

Od momentu uzyskania dyplomu jej pasją stało się diagnozowanie i leczenie małych zwierząt. W czasach kiedy weterynaria skupiała się głównie na leczeniu zwierząt gospodarskich, pani doktor zdecydowała się poświęcić swoją wiedzę dla mniejszych stworzeń i otworzyła jeden z pierwszych gabinetów dla psów i kotów w Zielonej Górze. Od tamtej pory bezustannie poszerza swoją widzę uczestnicząc w szkoleniach, warsztatach i sympozjach.

Ukończyła dwie podyplomowe specjalizacje w zakresie chirurgii weterynaryjnej oraz radiologii weterynaryjnej (2013 rok). W swojej praktyce pani doktor podejmuje się często leczenia ciężkich przypadków.

Prywatnie wielbicielka bullterierów.

tech. wet. Leszek Kacała

technik weterynarii

Ukończył Technikum Weterynaryjne w Jeleniej Górze. Od 1985 roku pracuje w przychodni. Doświadczenie zdobyte przez wiele lat pracy z małymi pacjentami pozwala mu rozwiązywać wiele zwierzęcych problemów. Zajmuje się technikami obrazowania i panuje nad wszystkimi technicznymi urządzeniami, które pozwalają w sposób profesjonalny diagnozować wiele zwierzęcych dolegliwości.

Od niedawna wielbiciel morskich połowów ryb.

lek. wet. Aleksandra Ostrowska

lekarz weterynarii
specjalista chorób psów i kotów

Ukończyła studia na warszawskim wydziale weterynaryjnym, kontynuując ją, aż uzyskania tytułu specjalisty chorób psów i kotów. Dołączyła do naszego zespołu w roku 2016. Objęła swoją opieką wielu pacjentów psich i kocich w zakresie chorób wewnętrznych. Jej ciepłe podejście i zaangażowanie ułatwia przejście przez okres choroby zarówno właścicielom jak i zwierzęcym pacjentom.

lek. wet. Monika Hormańska

lek. wet. Małgorzata Stelmaszczyk

lek. wet. Paweł Fic

lek. wet. Daria Bachurewicz

lek. wet. Dominika Dec

lek. wet. Justyna Grześków

tech. wet. Ariel Durajski

technik weterynarii

Po uzyskaniu tytułu technika weterynarii dzielnie wspiera swoją pomocą zespół lekarzy przychodni. Stanowi nieocenioną pomocy w czasie całego dnia pracy uczestnicząc w przygotowywaniu naszych pacjentów do zabiegów operacyjnych, pomocy w gabinecie przy ujarzmianiu niesfornych pupili i opiece szpitalnej.

tech. wet. Ewelina Kiełbasa

tech. wet. Anna Ananicz

tech. wet. Agnieszka Żurek

tech. wet. Syntia Szych

tech. wet. Karina Głowacka

Recepcja:

Aleksandra Rogowska

Marlena Parus

Ada Bujalska