Zespół

Home / O nas / Zespół

lek. wet. Barbara Hanusz

Specjalista chirurgii weterynaryjnej
Specjalista radiologii weterynaryjnej

Właścicielka kliniki, specjalista chirurgii weterynaryjnej oraz radiologii. Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej na Akademii Rolniczej we Wrocławiu.

Od momentu uzyskania dyplomu jej pasją stało się diagnozowanie i leczenie małych zwierząt. W czasach kiedy weterynaria skupiała się głównie na leczeniu zwierząt gospodarskich, pani doktor zdecydowała się poświęcić swoją wiedzę dla mniejszych stworzeń i otworzyła jeden z pierwszych gabinetów dla psów i kotów w Zielonej Górze. Od tamtej pory bezustannie poszerza swoją widzę uczestnicząc w szkoleniach, warsztatach i sympozjach.

Ukończyła dwie podyplomowe specjalizacje w zakresie chirurgii weterynaryjnej oraz radiologii weterynaryjnej (2013 rok). W swojej praktyce pani doktor podejmuje się często leczenia ciężkich przypadków.

Prywatnie wielbicielka bullterierów.

tech. wet. Leszek Kacała

technik weterynarii

Właściciel kliniki. Ukończył Technikum Weterynaryjne w Jeleniej Górze. Od 1985 roku pracuje w naszej lecznicy. Doświadczenie zdobyte przez wiele lat pracy z małymi pacjentami pozwala mu rozwiązywać wiele zwierzęcych problemów. Zajmuje się technikami obrazowania i panuje nad wszystkimi technicznymi urządzeniami, które pozwalają w sposób profesjonalny diagnozować wiele zwierzęcych dolegliwości.

Od niedawna wielbiciel morskich połowów ryb.

Małgorzata Kozak

Lekarz weterynarii
specjalista chorób psów i kotów

Ukończyła w 2007 roku Wydział Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Od momentu uzyskania tytułu lekarza weterynarii pracuje w naszej lecznicy. Pod okiem pani doktor Barbary rozwija swoją wiedzę w zakresie diagnostyki chorób zwierząt, hematologii, kardiologii oraz anestezjologii. Ukończyła specjalizację z zakresu leczenia chorób psów i kotów na warszawskiej uczelni SGGW. Jednocześnie cały czas podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach prowadzonych przez wybitnych krajowych i zagranicznych specjalistów.

Czas poza pracą poświęca głównie na wychowanie synka, buldożka francuskiego i 2 kotów.

 

44062254-8CC1-4C67-AD42-62AAB6D612D2

Wojciech Szylkin

Lekarz weterynarii / zootechnik
specjalista chirurgii weterynaryjnej

Ukończył w 2007 roku Wydział Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Tego samego roku ukończył wydział BiHZ na Uniwersytecie przyrodniczym we Wrocławiu w stopniu inżynier zootechniki. Od początku pracy jego pasją jest chirurgia weterynaryjna – ukończył w roku 2016 studia specjalizacyjne w tym kierunku. Pogłębia swoją wiedzę chirurgiczną uczestnicząc intensywnie w wielu warsztatach i szkoleniach. Interesuje się również rozrodem psów. Zajmuje się ustalaniem optymalnego czasu krycia, sztuczną inseminacją. W naszej lecznicy jest specjalistą w zakresie chorób zwierząt egzotycznych, zwłaszcza gadów.

Poza leczeniem zwierząt czas wolny poświęca synowi, biegom i crossfitowi.

 

Aleksandra Ostrowska

lekarz weterynarii
specjalista chorób psów i kotów

Ukończyła studia na warszawskim wydziale weterynaryjnym, kontynuując ją, aż uzyskania tytułu specjalisty chorób psów i kotów. Dołączyła do naszego zespołu w roku 2016. Objęła swoją opieką wielu pacjentów psich i kocich w zakresie chorób wewnętrznych. Jej ciepłe podejście i zaangażowanie ułatwia przejście przez okres choroby zarówno właścicielom jak i zwierzęcym pacjentom.

Ariel Durajski

technik weterynarii

Po uzyskaniu tytułu technika weterynarii dzielnie wspiera swoją pomocą zespół lekarzy naszej lecznicy. Stanowi nieocenioną pomocy w czasie całego dnia pracy uczestnicząc w przygotowywaniu naszych pacjentów do zabiegów operacyjnych, pomocy w gabinecie przy ujarzmianiu niesfornych pupili i opiece szpitalnej.