Zespół

Home / O nas / Zespół

lek. wet. Barbara Hanusz

Specjalista chirurgii weterynaryjnej
Specjalista radiologii weterynaryjnej

Właścicielka kliniki, specjalista chirurgii weterynaryjnej oraz radiologii. Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej na Akademii Rolniczej we Wrocławiu.

Od momentu uzyskania dyplomu jej pasją stało się diagnozowanie i leczenie małych zwierząt. W czasach kiedy weterynaria skupiała się głównie na leczeniu zwierząt gospodarskich, pani doktor zdecydowała się poświęcić swoją wiedzę dla mniejszych stworzeń i otworzyła jeden z pierwszych gabinetów dla psów i kotów w Zielonej Górze. Od tamtej pory bezustannie poszerza swoją widzę uczestnicząc w szkoleniach, warsztatach i sympozjach.

Ukończyła dwie podyplomowe specjalizacje w zakresie chirurgii weterynaryjnej oraz radiologii weterynaryjnej (2013 rok). W swojej praktyce pani doktor podejmuje się często leczenia ciężkich przypadków.

Prywatnie wielbicielka bullterierów.

tech. wet. Leszek Kacała

technik weterynarii

Właściciel kliniki. Ukończył Technikum Weterynaryjne w Jeleniej Górze. Od 1985 roku pracuje w naszej lecznicy. Doświadczenie zdobyte przez wiele lat pracy z małymi pacjentami pozwala mu rozwiązywać wiele zwierzęcych problemów. Zajmuje się technikami obrazowania i panuje nad wszystkimi technicznymi urządzeniami, które pozwalają w sposób profesjonalny diagnozować wiele zwierzęcych dolegliwości.

Od niedawna wielbiciel morskich połowów ryb.

Małgorzata Kozak

Lekarz weterynarii

Ukończyła w 2007 roku Wydział Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Od momentu uzyskania tytułu lekarza weterynarii pracuje w naszej lecznicy. Pod okiem pani doktor Barbary rozwija swoją wiedzę w zakresie diagnostyki chorób zwierząt, hematologii, kardiologii oraz anestezjologii. Jest w trakcie specjalizacji z zakresu leczenia chorób psów i kotów odbywających się na warszawskiej uczelni SGGW. Jednocześnie cały czas podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach prowadzonych przez wybitnych krajowych specjalistów.

Czas poza pracą poświęca głównie na wychowanie synka, buldożka francuskiego i kota.

Wojciech Szylkin

Lekarz weterynarii / zootechnik

Ukończył w 2007 roku Wydział Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Tego samego roku ukończył wydział BiHZ na Uniwersytecie przyrodniczym we Wrocławiu w stopniu inżynier zootechniki. Od początku pracy jego „konikiem” stał się rozród psów. Zajmuje się ustalaniem optymalnego czasu krycia, sztuczną inseminacją. Swoje umiejętności pogłębia na szkoleniach. Jego pasją jest również chirurgia – rozpoczął właśnie specjalizację z tej dziedziny na wrocławskiej uczelni. W naszej lecznicy jest specjalistą w zakresie chorób zwierząt egzotycznych, zwłaszcza gadów.

Poza leczeniem zwierząt przekazuje swoją wiedzę pracując jako wykładowca w technikum weterynaryjnym.

Anna Konik

Lekarz weterynarii

Ukończyła w 2011 roku Wydział Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Interesuje się medycyną zwierząt egzotycznych. Ma wspaniałe podejście do pacjentów oraz ich właścicieli. Pozwala to na zdobywanie cennego doświadczenia w zakresie diagnostyki i leczenia zwierząt.

Prywatnie mama małego Karolka i właścicielka kota i żółwia. Fanka zielonogórskiego klubu żużlowego.

Aleksandra Mądry

Lekarz weterynarii

Ukończyła w 2009 roku Wydział Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Już w czasie studiów jej zainteresowania były skierowane w stronę neurologii. Po studiach miała możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji w tym zakresie na uczelni w Danii. W naszej lecznicy zajmuje się m.in. diagnozowaniem i leczeniem pacjentów z padaczką i chorobami mózgu. Pogłębia swoją wiedzę w tym zakresie uczestnicząc w krajowych i zagranicznych konferencjach neurologicznych.

Czas wolny najczęściej poświęca na podróżowanie i opiekę nad kotkiem Szyszką.

Natalia Ulman

lekarz weterynarii

Ukończyła w 2013 roku wydział medycyny weterynaryjnej uczelni wrocławskiej. Jako bardzo dynamiczna i ambitna pani doktor dołączyła do naszego zespołu. Jej zainteresowania skierowane są w stronę kardiologii i endokrynologii.

Jej pasją jest sport, szczególnie siatkówka

Katarzyna Jaroszewska

technik weterynarii

W 2012 uzyskała tytuł technika weterynarii, choć już od wielu lat jest związana z pomocą dla czworonożnych przyjaciół. W naszej lecznicy zajmuje się między innymi diagnostyką laboratoryjną. Wśród jej obowiązków najważniejsza jest opieka nad naszymi stacjonarnymi pacjentami przebywającymi w szpitalu.

Wśród całego zespołu może wykazać się największą ilością ukochanych czworonogów. Posiada dwa psy, cztery koty oraz stadko szczurów.

Ariel Durajski

technik weterynarii

Po uzyskaniu tytułu technika weterynarii dzielnie wspiera swoją pomocą zespół lekarzy naszej lecznicy. Stanowi nieocenioną pomocy w czasie całego dnia pracy uczestnicząc w przygotowywaniu naszych pacjentów do zabiegów operacyjnych, pomocy w gabinecie przy ujarzmianiu niesfornych pupili i opiece szpitalnej.